Guide

 Короткий гайд по Вейпінгу
 
Vape Brothers цінує новачків і спеціально для Вас сьогодні допоможемо розібратись в термінології яка з'явилась з розвитком вейпінга,та використовується вейперами в повсякденному спілкуванні.

Вейп / Vape - процес вдихання і видихання пару.

Клаудчейсінг - захоплення, безпосередньо пов'язане з низьким Омом (0.1+), гонитва за величезними хмарами пару. Займайтеся цим, тільки якщо ви повністю розумієте, що робите.

 
Основні складові електронної сигарети:

Мод - корпус для батареї з кнопкою / кнопками.
Атом - атомайзер, випаровувач. Частина електронної сигарети, в якій і відбувається створення пару.
Аккум(Акб) / батарея - Літій-іонний IMR або ICR акумулятор зазвичай формату 18650. Бувають також 18500, 18350, 26650 і тд. Розшифровка маркування така: 18 - діаметр в мм, 65 - довжина, 0 - круглий перетин.

Типи Атомайзерів:

Кліромайзер - як і бак, це випаровувач з ємністю для рідини. Кліромайзером найчастіше називають бак, який в якості випарного елемента має змінну «голову».
Бак(RTA), бакомайзер - випаровувач з ємністю для рідини.
Дріпка(RDA) - випаровувач без ємності: жижа утримується лише ватою, відповідно, доведеться закапувати часто рідину.
Генезис - бак, в якому рідина надходить на спіраль за допомогою гніту з нержавіючої сітки, відрізняється досить геморойним намотуванням.

Режими модів:

Варіватт - мод з можливістю налаштувати вольтаж на конекторі автоматично відповідно опору спіралі, підтримуючи виставлену потужність.
Варівольт - мод з можливістю настройки напруги.
Термоконтроль - мод з можливістю налаштовувати вольтаж на конекторі автоматично, який при цьому намагається вгадати температуру, до якої нагрілася спіраль. Для використання потрібні спіралі з нікелю, титану або сталі.Іншими словами "ніякого гаріка"

Поговоримо про спіралі

Спіраль, койл - металічнийдріт , який, як не дивно, скручений в спіраль. На два кінця на неї подається напруга з батареї, вона нагрівається і випаровує рідину з гніту(вати). Діаметр дроту варіюється від 0,10 мм до 1 мм, матеріал теж може бути різним.
Гніт(вата,фитиль) - в випарнику, який протягнутий в спіраль, з часом забруднюється залишками випареної рідини.

Типи койлів:

Мікрокоіл - намотування без відстані між витками спіралі.
Спейсед койл - намотування, між витками якої є зазор.
Сінглкойл - конфігурація випарника, коли в ньому намотана одна спіраль.
Дуалкойл - конфігурація випарника, коли в ньому намотані дві спіралі.

Інші терміни:

Мехмод - мод без електроніки(плати), лише батарея і кнопка. Відповідно, не захищає вас від коротких замикань(Кз), не захищає від переразряда батареї, не дозволяє регулювати вольтаж, але дуже компактним і гарний, а сучасні високотокові батареї мають все необхідне для захисту в своїй конструкції. Для новачка не рекомендується через неможливість оперативного регулювання параметрів і можливості зробити "Аллах Акбар"кароч роздуплись,щоб юзати мехмод.
КЗ - коротке замикання.

Обдув - потік повітря, що забирає з спіралі пар і подає його вам до рота. Чим більше обдув - тим більше пари, але відповідно обдуву потрібно збільшувати потужність.
Тротх, ТХ - від англ. throat hit, удар по горлу. Те саме відчуття присутнє в звичайній сигареті. Присутній і тут.
Сабом - намотування і використання спіралі з опором нижче, ніж 1 Ом. На даний момент використовується практично на всіх сучасних пристроях.

Прожиг - нагрівання спіралі без гніту і рідини до світіння. Використовується на металах, що не підтримують термоконтроль, оскільки температура спіралі явно перевищує підтримувані термоконтролем значення.Допомагає зняти нагорілу рідину і випрямити спіраль.

Дріптіп - мундштук! Всі дріптіпи мають стандартний посадковим коннектором «510».
Дріптоп - мундштук, поєднаний з верхньою кришкою дріпки. Зазвичай великого діаметра, 10-15мм.

Жижа,Liquid,Заправка - рідина для електронних сигарет

Самозамес - виготовлення рідини з компонентів власноруч.